پلاک رستوران و کافه علاوه بر جنبه تبلیغاتی به بهبود خدمات به مشتری نیز کمک می کند

پلاک کافه و رستوران

پلاک کافه و رستوران: این محصول در بخش‌های مختلف رستوران‌ها یا کافه‌ها دیده می‌شود. بعنوان مثال می‌توان به پلاک رزرو، شماره میز، بارکد منو و … اشاره نمود.

مدیران باتجربه در راستای بهبود خدمات، سفارشات و مشتری مداری از این پلاک ها استفاده می‌کنند.

جنس پلاک کافه و رستوران

پلاک‌‌ فلزی مورد استفاده در کافه و رستوران از آلومینیوم، استیل (نقره ای یا طلایی) و یا برنج ساخته می‌شود. بدلیل متغیر بودن اطلاعات درج شده در این پلاک‌ها و همچنین نوع آلیاژ فلز استیل و برنج در تولید این محصول از روش حکاکی استفاده می‌شود.

علاوه بر کیفیت در مراحل مختلف تولید پلاک‌های ذکر شده، طراحی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. استفاده از فونت‌هایی که علاوه بر زیبایی به راحتی قابل خواندن باشد، دیده شدن پلاک رزرو حتی از فاصله دور، استفاده از پلاک برنجی برای محیط‌های سنتی و … از جمله این موارد می‌باشد. 

مدیران رستوران‌ها و آشپزخانه‌های‌ صنعتی، برای شناسایی و جلوگیری از گم شدن تجهیزات پخت، ظروف و … از پلاک‌ فلزی کداموال استفاده می‌کنند.

 

پلاک کافه

 

بارکد منو 

 

پلاک بارکد منو

پلاک بارکد منو به مشتریان امکان می‌دهد به راحتی و با گرفتن دوربین گوشی مقابل بارکد، به منوی کافه و رستوران دسترسی داشته باشند. نرم‌افزار و اپ‌های رستوران، اطلاعات مربوط به بارکد منو، پلاک شماره میزها و … را در سیستم ثبت و مدیریت می‌کنند.

این فناوری‌ کمک می‌کند تا فرآیند سرویس‌دهی، دقت و سرعت سفارش‌دهی بهتر و سریع‌تر انجام شود و همچنین داده‌های مربوط به مشتریان و سفارشات را به صورت دقیق و مدیریت‌شده ذخیره و تحلیل کنند تا نهایتا، سطح رضایت مشتریان را افزایش دهند.

از فعالان در این زمینه که افتخار همکاری داشته‌ایم: رستوران‌ساغر، خانجو، کافه‌رستوران پدیده، کافه‌ روزتی، کافه‌ نوژ، کافه‌ مدیکو و … برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

نمونه پلاک رستوران‌ و کافه: