آشپزخانۀصنعتی

در پلاک تجهیزات آشپزخانه صنعتی، نام، لوگو و شمارۀ تماس شرکت سازنده، مشخصات فنی و نحوۀ نصب و راه‌اندازی چاپ می‌شود. تجهیزات آشپزخانه صنعتی شامل: ماشین‌آلات پخت و پز، سِرو و نگهداری، سینک‌ها، یخچال‌ و فریزر، صفحات گرمایشی، دستگاه‌های ظرفشویی و بسته‌بندی و … می‌باشد که در اماکنی مثل رستوران‌، هتل‌، بیمارستان‌، کارخانه‌ و … کاربرد دارند. هدف از نصب و راه‌اندازی این تجهیزات، افزایش بهره‌وری و کیفیت غذاهای تولید شده و کاهش هزینه‌های مربوط به تهیه آنها است.

چاپ پلاک‌های آلومینیومی افست با پوشش ورنی‌کوره ای (بدون محدودیت در طرح و تعداد رنگ) می‌باشد. علاوه بر پلاک‌های فلزی (آلومینیوم و استیل)، سایر مارک‌ها از جمله مارک پلی استر و کروم نیز در این صنعت کاربرد دارند.

با توجه به تماس پلاک تجهیزات آشپزخانه صنعتی با مواد شوینده، ضدعفونی کننذه و یا دمای بالای وسائلی مثل فر و اجاق گاز، اهمیت داشتن کیفیت و دوام در چاپ را دوچندان می‌کند. برای نصب سریع و آسان، پلاک‌ها، بصورت چسبدار و یا پانچ شده تحویل می‌گردد.

از فعالان در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی که افتخار همکاری داشته‌ایم: کیمیاگاز ساحل، گاز ایران، آسیکو، ماهان استیل، ایمن‌سوز، شعله پردازش ایرانیان، آمویه، نگین‌دما گسترش و …

برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.