پلاک استیل اسیدکاری

پلاک استیل

پلاک استیل: این فلز به لحاظ رنگ و مدل از تنوع بالایی برخوردار است و امکان استفاده از همه مدل‌ها برای ساخت پلاک‌های استیل وجود دارد. به طور کلی نوع طلایی و نقره‌ای بیشترین کاربرد را دارد. البته در هر دو مدل امکان انتخاب براق یا خشدار نیز وجود دارد.

ویژگی‌ها

این محصول به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی، حرارت، باکتری و … در صنایع گوناگون از جمله لوازم‌خانگی، دکوراسیون و معماری، خودروسازی و … مورد استفاده قرار گرفته است.

حک پلاک استیل

سطح این فلز به دلیل نوع آلیاژ برای چاپ مناسب نبوده و به همین دلیل برای تولید پلاک استیل از روش حکاکی استفاده می‌شود، حک استیل به دو صورت یعنی با اسید و یا لیزر انجام می‌شود. این دو روش به عنوان راهکاری کارآمد در ساخت پلاک‌های استیل محسوب می‌شوند و دوام آن را در برابر شرایط محیطی و در مواجهه با عوامل آب و هوایی تضمین می‌کند.

در مجموع، پلاک‌های استیل حاصل از حکاکی نه تنها یک ابزار نشان‌دهی و اطلاع‌رسانی هستند بلکه عناصری از هنر و ذوق در ارتباطات انسانی و محیط اطراف ایجاد می‌کنند

کاربردها

پلاک‌های استیل علاوه بر مقاومت در برابر خوردگی و باکتری، کیفیت بالا و طول عمر طولانی، به دلیل ظاهر زیبا و شکیل از محبوبیت زیادی برخوردار هستند و یک گزینه عالی برای ایجاد ارتباط بین محیط‌ ها و افراد به شمار می روند. به عنوان مثال می‌توان به کاربرد آن در محیط‌ های کسب و کار، مسکونی و حتی فضاهای عمومی نظیر پارک‌ها و مراکز خدمات عمومی و یا دستگاه‌ها و ماشین‌آلات صنعتی اشاره نمود. همچنین با توجه به تنوع بالای مدل‌ها و رنگ‌ها، امکان انتخاب با توجه به سلیقه مشتری وجود دارد.

طراحی پلاک استیل

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب حکاکی استیل، امکان انجام طرح‌های سفارشی و شخصی‌سازی است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا پلاک‌های خود را با طرح، نقش و متن دلخواه خود سازگار کنند. این مزیت نه تنها به پروژه یک لمسه شخصیت و زیبایی می‌بخشد، بلکه اطلاعات مورد نظر را با دقت و وضوح بیشتری ارائه می‌دهد.

فیلم نمونه پلاک های استیل اینجا قابل مشاهده می‌باشد. برای استعلام قیمت میتوانید به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

پلاک استیل لیزری

نمونه اسیدکاری