پلاک خانه های پیش ساخته

پلاک کانکس

پلاک کانکس و خانه‌ های پیش‌ساخته با هدف نمایش نام، لوگو، آدرس و تلفن سازنده در چهار سمت آن نصب می‌شود. در این مقاله به ویژگی ها، کاربرد، مزایا و سایر موارد مرتبط با پلاک کانکس می پردازیم.

کاربرد پلاک کانکس

کانکس‌ بعنوان یک مکان‌ موقت (ثابت و یا متحرک) در پروژه‌های ساختمانی، اسکان موقت سیل‌زدگان، مدارس مناطق محروم، اتاق مدیریت و نگهبانی و … استفاده می‌شود. پلاک‌ کانکس در تبلیغات برند سازندگان تاثیر زیادی دارد. در برخی از سفارشات، مشخصات مربوط به ابعاد، تعداد اتاق‌، تجهیزات‌ داخلی و … نیز در پلاک چاپ می‌شود.

علاوه بر جنبه تبلیغاتی به منظور افزایش ایمنی و اطلاع‌رسانی نیز از پلاک های فلزی استفاده می‌شود. بعنوان مثال میتوان به پلاک های راهنما و هشدار خطر آتش‌سوزی، خروج اضطراری و … اشاره نمود.

ماندگاری پلاک کانکس

کانکس‌ معمولا در محیط‌های باز و شرایط سخت مثل مناطق شرجی در جنوب کشور یا مقابل نور آفتاب و … قرار می‌گیرد. موضوعی که زمان سفارش پلاک باید بیشتر به آن توجه شود، برخورداری از دوام و ماندگاری‌ چاپ است، زیرا عدم کیفیت باعث از بین رفتن اطلاعات داخل پلاک می‌شود. از مهمترین نکات تاثیرگذار در کیفیت پلاک کانکس میتوان روش چاپ، نوع مرکب مورد استفاده و تجربه افراد در مراحل مختلف تولید را نام برد.

در مجموعۀما پلاک‌های آلومینیومی به روش افست با زینک چاپ می‌شود. از مزایای این روش، عدم محدودیت در تعداد رنگ، داشتن پوشش ورنی و قرار گرفتن صفحات در داخل کوره با دمای ۲۰۰ درجه سانتیگراد قابل ذکر است. برخورداری از لایه ورنی علاوه بر زیباتر شدن پلاک، کیفیت و دوام را نیز به بالاترین حد می‌رساند.

جنس پلاک کانکس

پلاک کانکس معمولا از آلومینیوم ساخته می‌شود. با توجه به ابعاد بزرگ این محصول، بیشتر سفارشات با ضخامت ۳دهم میلیمتر تولید می‌شود. در صورت درخواست مشتری، برجسته‌سازی قسمت‌های دلخواه نیز امکان‌پذیر می‌باشد.

نصب‌ پلاک توسط سازندگان کانکس، معمولا با پرچ انجام می‌شود و برای سهولت و دقت بیشتر، سفارشات به صورت پانچ شده تحویل می‌گردد. در برخی کشورها، قوانین خاصی برای شماره‌گذاری کانکس‌ها نیز وجود دارد.

مشتریان ما

از فعالان در صنعت ساخت‌کانکس و خانه‌های پیش‌ساخته که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت کاراوان، پارس پانل، نوین صنعت، آسیا کمپرس، صفاسبز و … برای استعلام قیمت و یا مشاوره قبل از چاپ می‌توانید به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پیام ارسال نمایید.


نمونه پلاک کانکس

تصویر نمایانگر پلاک کانکس با جزئیات مشخصات و شناسه واحد به همراه اطلاعات کامل بر روی آن

تصویر نمایانگر پلاک کانکس با جزئیات دقیق مشخصات و شناسه واحد بر روی آن

تصویر نمایانگر پلاک کانکس با جزئیات مشخصات و شناسه واحد

تصویر نمایانگر پلاک کانکس با جزئیات مشخصات و شناسه
Call Now Button