برای طراحی و چاپ پلاک از نرم افزار کورل استفاده می شود

طراحی پلاک

طراحی پلاک از مهم ترین بخش‌های تولید محسوب می‌شود. اساسا، یکی از جنبه‌های مهم و هنری در صنعت بخش طراحی‌ست. این موضوع، در صنعت چاپ و بسته‌بندی به مراتب مهم تر می‌باشد.

در واقع طراحی در هر زمینه‌ای، می‌تواند نقش اساسی در موفقیت یا شکست پروژه داشته باشد. در چاپ فلزات کار با طراحی آغاز می‌شود در تمامی مراحل تولید می‌تواند تاثیرگذار باشد.

بعنوان مثال می‌توان به ساخت قالب و برجسته‌سازی پلاک اشاره نمود که حتی نوع فونت انتخابی در کاهش یا افزایش کیفیت برجسته تاثیرگذار است.

خلاقیت در هنر طراحی، نه تنها جلب توجه مشتریان را به همراه دارد، بلکه ارتباط ژرفتری را بین مشتریان و برند ایجاد می‌کند. در ادامه به اهمیت طراحی در چاپ فلزات و پلاکسازی و تأثیری که بر زیبایی محصولات میگذارد، خواهیم پرداخت.

طراحی لوگو

طراحی نباید با متن پروژه تداخل داشته باشد. این امر به تجربه و خلاقیت طراح بستگی دارد. لوگو باید منحصربه‌فرد باشد و به برند شما هویتی مشخص بدهد. با اینکه عوامل مختلفی بر فروش محصولات تأثیر می‌گذارند، اما یک عنصر مشترک دارند که همان طراحی‌ است. در واقع، بین فروش محصولات، طراحی و بسته‌بندی، یک ارتباط مستقیم وجود دارد.

تناسب در طراحی پلاک:

فونت‌هایی که برای طراحی پلاک استفاده می‌شوند، باید با موضوع پروژه هماهنگی داشته باشند. طراحی با استفاده از رنگ‌های جذاب می‌تواند مشتریان را به سمت پروژه جلب کند. پس باید با دقت انتخاب شوند.

یکی از اساسی ترین نکات در طراحی، تراز و تعادل است، همه جزئیات باید با وسواس در نظر گرفته شوند. طراحی صحیح می‌تواند به جلب توجه مخاطبان کمک کند و تبلیغات را موثرتر کند. همچنین در اعتماد مشتریان به برند شما نقش اساسی و پررنگی را ایفا می‌کند.

نرم افزار طراحی:

به جرأت می‌توان گفت: یکی از کارآمدترین نرم افزارهای طراحی، بخصوص در صنعت چاپ، نرم افزار کورل دراو CorelDRAW است. یک نرم‌افزار قدرتمند گرافیکی و ویرایش تصاویر که امکانات متنوعی برای طراحی لوگو، بنر، کارت ویزیت و … فراهم می‌کند و به طراحان و هنرمندان کمک می‌کند تا ایده‌های خود را به واقعیت تبدیل کنند.

CorelDRAW از ابزارهای متنوعی برای ویرایش و از افکت‌های ویژه نیز پشتیبانی می‌کند و با امکانات مختلفی که به کاربر می‌دهد، از ابزارهای محبوب در دنیای طراحی است و توسط بسیاری از طراحان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در صورت عدم ارسال فایل کورل، هزینه طراحی دریافت می‌شود و قیمت با توجه به زمانی که صرف شود محاسبه می‌شود. برای مشاوره در این زمینه و یا استعلام میتوانید به این شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.

طراحی با کورل

  • مبتدی و حرفه‌ای: کورل نرم افزاری تخصصی است که هم برای طراحان حرفه‌ای و هم برای افراد مبتدی مناسب است.
  • تکنیک برداری: بر خلاف سایر نرم افزارهای طراحی مثل فتوشاپ، بزرگ کردن طرح و داده، هیچ تاثیری در حجم فایل ندارد.
  • سازگاری: کورل از بیشتر فرمت ها از جمله: DWG – CGM – DXF – PDF – AI و … پشتیبانی می‌کند.

برای طراحی پلاک، نرم افزار کورل بهترین انتخاب است