نمونه پلاک در صنعت خودرو

پلاک فلزی خودرو

پلاک فلزی خودرو

پلاک فلزی خودرو و موتورسیکلت در بخش‌های مختلف، کاربردهای متنوعی دارد. بعنوان مثال در بخش موتور خودرو برای درج اطلاعاتی مثل: مشخصات‌ فنی و شماره‌ موتور، در بخش بدنه برای درج شماره‌ شاسی و در قسمت تزئینات برای نمایش لوگو شرکت سازنده، استفاده می‌شود. از ویژگی های این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ظاهر زیبا: علت استفاده از پلاک آلومینیومی بعنوان صفحه کیلومتر در خودروهای لوکس همین زیبایی ظاهر است.
  • قیمت مناسب
  • سبک بودن: وزن پایین آلیاژ بسیار قابل توجه است.
  • دوام و ماندگاری: مقاومت بالا در شرایط سخت محیطی مثل حرارت، رطوبت و خوردگی. 
  • قابلیت‌ برجستگی: آلومینیوم بر خلاف استیل و برنج امکان برجسته‌سازی قسمت‌های دلخواه را دارد.
  • قابلیت چاپ‌پذیری: امکان چاپ افست روی آلومینیوم از ویژگی های خاص این فلز محسوب می شود.

کاربرد پلاک فلزی خودرو

مارک آلومینیومی در قسمت های تزئینی خودروها نیز دیده می‌شود. طراحی و کیفیت ساخت پلاک های این قسمت بدلیل نمایش نام و لوگوی شرکت سازنده و همچنین تاثیرگذاری به لحاظ جنبه‌های ظاهری و بصری، اهمیت ویژه ای دارد. پلاک‌های تزئینی لوگو ریموت پارس و سمند و همچنین لوگوی جلوپنجره پژو در مجموعه ما تولید می‌شود.

یکی دیگر کاربردهای پلاک‌های فلزی استفاده آن‌ها برای شماره‌گذاری خودروهاست که با عناوین پلاک‌شهربانی یا پلاک‌ماشین نیز شناخته می‌شود. برای مشاهده توضیحات در این مورد کلیک‌کنید.

پلاک خودرو

تولیدکنندگان قطعات‌‌، فعالان در زمینه خرید، فروش و خدمات‌‌خودرو نیز از پلاک‌آلومینیومی برای تبلیغ برند خود استفاده می‌کنند. به دلیل گستردگی و تنوع محصولات در این صنعت، علاوه بر پلاک‌های آلومینیومی، مارک پلی‌استر، لیبل مولتی‌‌استایل، مارک‌کروم و … نیز دارای کاربرد می‌باشند. برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.

نمونه پلاک خودرو